تبدیل تروفی پلی استیشن به دلار

sony rewards 1024x447 - تبدیل تروفی پلی استیشن به دلار
تروفی PS4 چیست؟ چطور می توانیم با استفاده از تروفی بازی بخریم؟ یکی از جالب ترین قابلیت های پلی استیشن، تروفی ها هستند که بعنوان پاداش و تشویق گیمرها به ادامه بازی و گذراندن مراحل سخت در نظر گرفته شده است. هر بازی مستقل در PS4 دارای جوایزی به نام تروفی می باشد که با رد کردن مراحل و یا انجام دادن حرکات ویژه می توانیم آنها را بدست آوریم. البته در برخی مواقع تروفی ها به طور خودکار داده می شود.

چگونه تروفی بگیریم؟

پس از کسب هر تروفی در گوشه نمایشگر شما متن you have earned a trophy با صدای دینگ نمایان می شود. برای کسب تروفی ابتدا باید به لیست تروفی های بازی رجوع کنیم. برای این کار به قسمت Play Station network بازی وارد شوید; در بخش TROPHY COLLECTION می توانید لیست تروفی های این بازی را مشاهده کنید. در لیست تروفی های بازی توضیحاتی برای بدست آوردن آن نیز نوشته شده است.
شما با استفاده از مهارت خود در بازی می توانید این تروفی ها را بدست آورید اما در صورتی که در دریافت تروفی نیاز به کمک داشتید می توانید در سایت های ویدئو مانند یوتیوب، تروفی مرتبط با آن بازی را جستجو کنید. ویدئو هایی وجود دارد که دریافت تروفی ها را به صورت ضبط شده از بازی کاملا نمایش می دهند. البته دریافت تروفی هایی مانند تروفی پلاتینیوم کار بسیار سختی است.

plus platinum hunters trophy screen 03 au 19sep17.0 1024x683 - تبدیل تروفی پلی استیشن به دلار

تبدیل تروفی به دلار – شارژ اکانت PSN

شرکت سونی برای جلوه واقعی تر تروفی ها و رضایت گیمرها برنامه ی ویژه ای تدارک دیده است. به واسطه این برنامه کاربران می توانند تروفی های خود را تبدیل به پول واقعی کنند و اکانت PSN خود را شارژ کنند. سپس با استفاده از اکانت شارژ شده می توانیم انواع بازی های PS4 را از فروشگاه پلی استیشن خریداری کنیم. البته به جز بازی ها می توان محصولات دیگری مانند اشتراک پلی استیشن پلاس، تم های مختلف، بسته های الحاقی بازی، آیکون حساب کاربری و تصاویر پس زمینه را خریداری کنید.

پول کسب شده از تروفی ها تنها در فروشگاه پلی استیشن و بدون محدودیت قابل استفاده است. هنگام تبدیل تروفی به پول در نظر داشته باشید که تروفی های کسب شده از بین خواهد رفت و باید برای کسب تروفی های جدید تلاش کنید.

در قسمت زیر امتیازات و میزان پول هدیه برای انواع تروفی های پلی استیشن بیان شده است. البته برای تروفی برنزی هیچ گونه امتیازی در نظر گرفته نشده است.

  • 100 تروفی نقره ای= 100 امتیاز
  • 23 تروفی طلایی = 250 امتیاز
  • 10 تروفی پلاتینیوم = 1000 امتیاز

هر 1000 امتیاز نیز برابر با یک گیفت کارت 10 دلاری می باشد که البته هدیه‌ی ناچیزی در برابر تروفی های بدست آورده است. در ابتدای کار برای تبدیل تروفی به پول واقعی، باید به عضویت وب سایت رسمی جوایز سونی در آییم و در برنامه امتیاز و پاداش شرکت سونی ثبت نام کنیم. همچنین در حال حاضر این سایت فقط برای کاربرانی که با IP آمریکا وارد میشوند قابل استفاده است.

سایت Sony Rewards

از خیلی وقتِ پیش قصد داشتم نویسندگی کنم، الان این فرصت را دارم ... ما اینجا تلاش بر این داریم تا بهترین را برای بهترین ها به ارمغان بیاوریم.

کانال تلگرام اکانتی ها

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۹۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *